1. Головна
  2. /
  3. Батькам
  4. /
  5. Дозвіл батьків на фото...

Дозвіл батьків на фото чи відеозйомку учня

Шановні батьки!

У ході навчально-виховного процесу у школі є необхідність проведення фото чи відеозйомки та публікації фото, відеоматеріалів або творчих робіт Ваших дітей у мережі Інтернет. 

Окремих норм, які регулюють питання зйомки та використання фото дітей, в українському законодавстві немає. Безперечно, кожен має право вільно збирати,  зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно,  письмово або в інший спосіб  на  свій вибір. Проте це право обмежене правом кожної особи на повагу до приватного життя. З цього випливає загальне правило, за яким здійснення фотозйомки особи має здійснюватися за її згодою (стаття 307 Цивільного кодексу України).

Винятком із загального правила, коли не потрібно отримувати згоду, є зйомка у публічних місцях:  «Згода особи на знімання її на фото, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру». Якщо ж для здійснення зйомки потрібно отримати згоду (не у публічному місці), тоді таку згоду за неповнолітню чи малолітню дитину дають батьки. 

Ми плануємо публікувати такі матеріали лише з Вашого письмового дозволу. 


Дозвіл батьків:
Я, __________________________________________________________________ надаю дозвіл проводити фото чи відеозйомку та публікацію фото, відеоматеріалів або творчих робіт мого/моєї сина/доньки __________________________________________________________________

у мережі Інтернет педагогами та адміністрацією ЗЗСО: СЗШ І – ІІІ ст. – ДНЗ с. Бондурі.  
 


Підпис батьків / опікунів: ______________________ Дата:_________________

Цей дозвіл буде дійсним до тих пір, поки Ви самі не захочете змінити цю форму і підписати новий дозвіл.
У разі виникнення проблем, пов’язаних з фото чи відеозйомкою та публікацією матеріалів в Інтернеті, Ви можете звернутися до класного керівника своєї дитини та/або адміністрації школи.

Людям із порушенням зору